Hakkımızda

Matedor Akademi Hakkımızda, Lisans eğitimini ülkemizin köklü üniversitelerinden İstanbul Üniversitesi’nde Matematik bölümü üzerine tamamlayan Erdem AKDOĞAN, pedagojik formasyon eğitimini de yine bu üniversitede tamamlamıştır.

Matedor Akademi Logo

Kurucu

Erdem AKDOĞAN

Lisans eğitimini ülkemizin köklü üniversitelerinden İstanbul Üniversitesi’nde Matematik bölümü üzerine tamamlayan Erdem AKDOĞAN, pedagojik formasyon eğitimini de yine bu üniversitede tamamlamıştır. Türkiye’nin önde gelen dershanelerinde matematik ve geometri öğretmenliği yapmıştır. Öğretmenliğe devam ettiği süreçte ‘Eğitim Yönetimi ve Planlaması’ bölümünde yüksek lisans yaparak “Öğretmen Yetiştirme Sistemi Bağlamında Köy Enstitüsü Mezunlarının Görüşleri” konulu teziyle yüksek lisansını başarıyla tamamlamıştır. Matematik ve geometri alanlarında öğrencilere danışmanlık yapan Erdem Akdoğan, LGS ve YKS’ye hazırlık sürecinde öğrencilere yardımcı olmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda Matedor Akademi’ yi kurmuştur. Çalışmalarına şuanda Matedor Akademi bünyesinde devam etmektedir.

Matedor Akademi olarak öğrencilerimize sadece matematik ve geometri alanında değil, sınava hazırlık sürecinde baş etmekte zorlandıkları her problemde onlara birer arkadaş, birer mentor, birer danışman olma hedefiyle bu zorlu süreci birlikte aşmanın gururunu yaşıyoruz.

Her bireyin farklılıklarının olduğunun bilincinde ve sorumluluğundayız. Bu doğrultuda öğrencilerimizin faydası için izlenilmesi gereken en doğru yöntemi öğrenci, veli ve psikolojik danışmanlarımızdan aldığımız dönütlerle belirliyoruz.

Matedor Akademi olarak işimiz öğrencilerimizle kurduğumuz bu bağları yolculuğumuz boyunca diri ve sağlıklı bir biçimde tutmak; onları yalnızca başarılı ancak mutsuz bireyler olarak değil, aksine yaşam enerjileri yüksek, başarılı ve mutlu bireyler olarak görmeyi sağlamaktır.

"Matematik Özel Ders ile ilgili profesyonel çalışmalar yapılması beni mutlu etti. Ait olduğum akademiden ders alıyorum!"
Matedor Akademi Matematik Özel Ders İstanbul-Beşiktaş
Emirhan K.
Matematik Özel Ders Öğrencisi
"Matedor Akademi, YKS sınavı için TYT ve AYT matematik özel ders veriyor. Ben bu paketten yararlandım ve AYT matematik dersinden 39 net yaptım. Çok teşekkür ederim."
blank
Mert A.
Matematik Özel Ders Öğrencisi
"Matedor Akademi, özgün ve öğrenmeye dayalı eğitimi ile matematik puanımı yükseltti. Sizlere çok teşekkür ederim."
Matedor Akademi Matematik Özel Dersleri İstanbul
Samet K.
Matematik Özel Ders Öğrencisi

Matedor Akademi

Matedor Akademi ve Matematik Özel Dersi

Matedor Akademi, Matematik Özel Ders alanında oldukça profesyonel bir hoca ile çalışmakta olup öğrencilerine hizmet vermektedir. Üniversite sınavı (YKS)’ye hazırlık için profesyonel biçimde çalışmaktadır.

Matedor Akademi

Matedor Akademi anasayfasına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.